06 Mayıs 2013 #1780303

Vodafone 5 Aydır Cihazımın Aksesuarını Vermiyor!

2012 Aralık ayında ANTALYA- Vodafone RİNGA bayisinden ek ödemeli tarife ile 8X BY HTC marka cihaz satın aldık. alırken cihazın aksesuarlarının yanında hediye olduğunu fakat 5 gün sonra temin edebileceğimizi söylediler. 5 gün sonra tekrar uğrayıp aksesuarları sordum bırakın temin etmeyi benimle ilgilenmediler bile.


2 hafta sonra tekrar gittim hakkım olanı istedim bu sefer cihazı bana satan eleman bana çıkışıp ''sadece sen beklemiyorsun kardeşim''dedi. Koskoca prestijli Vodafone firması bana neden bunu yaptı anlamış değilim. Şuan mayıs ayındayız 6 aydır vodafone bayisinde kılıf yokmuş. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum acil.

Tc 36 Okunma

Cevaplar

  • Tc13 Mayıs 2013

    LÜTFEN Vodafone ile aramızdaki hizmet anlayışı kalite anlayışı bozulmaması adına ve bu olayın yaşanması dışında hiç bir sorun yaşamadığım saygın firmanıza olan güvencim saygım yok olmaması adına o RİNGA bayisi çalışanları ile muhattap etmeyiniz beni başka bir yere yönlendiriniz müşteriniz olarak böyle bir hakkım var ise gerçekten memnun kalırım sorunum hala çözülmedi çünkü orada bana olmayan, telefonumun sığmadığı başka kılıf verdiler resmen dalga geçtiler ve ben onu almadım konuyu size aktarmak için. hizmetiniz için teşekkürler.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetiniz ile ilgili bayi sorgulandığında tarafınızla görüşüldüğü ve sorunun giderildiği yönünde bilgi aktarıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön