03 Mayıs 2013 #1777936

Vodafone 5 Aydır Cihaz Kampanyası Mağduruyum!

Aralık 2012 de 0542 432 **** numaralı hattımı Vodafone a taşıdım ve samsung galaxy s3 32gb cihaz ve cep avantaj her yöne ekstra tarifesini seçerek numarasını taşıyan yeni aboneler için taahhütlü cihaz kampanyasına katıldım aralık 2012 de numarasını Vodafone a taşıyarak gelen yeni aboneler için samsung galaxy s 32 gb cihaz + cep avantaj her yöne ekstra tarifesini seçenler kampanya gereği 59 TL cihaz ücreti + 59 TL tarife ücreti ödeyeceklerdir deniliyordu. fakat benden 4 aydır cihaz ücreti olarak 69 TL alınmaktadır defalarca itiraz etmeme rağmen tarafınızdan yapılan hata düzeltilmemiştir.

Senol 1.089 Okunma

Cevaplar

 • Senol09 Mayıs 2013

  sayın vodafone yetkilisi sorunuma bir defa yetersiz cevap vermekle bu şikayetin kapandığını mı düşünüyorsunuz?

 • Senol06 Mayıs 2013

  ben bu tarifeye geçerken ilgili tarihlerde numarasını başka operatörden taşıyan yeni aboneler için cihaz ücreti 59TL değilmiydi?...öncelikle buna cevap vermenizi istiyorum... Ben bu şartlarda numaramı başka operatörden taşıyıp 59 TL lik cihaz kampanyasına katıldım neden bu olay her seferinde göz ardı ediliyor... tekrar sorunumun incelenip düzeltilmesini istiyorum

 • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden ,542432****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 22.12.2012 tarihinde Cep Avantaj Her Yöne Ekstra tarifesi ile kullanıma başladığınız,tarifenize ek olarak Samsung Galaxy S3 32 Akıllı Telefon kampanyasından kredi kartınız ile katılım sağladığınız görülmüştür. Kampanya bilgileriniz incelendiğinde 24 ay süreli bir kampanya olduğu ve Kredi kartı ile katılım şartlarına bağlı olarak abonelerimiz taahhüt ettikleri aylık bedelin ilk 12 aylık toplam tutarını kredi kartı 12 eşit taksitle ödeyerek kampanyaya dahil olabilecekler ve 13.ay itibari ile sözkonusu tutar faturaya yansıtılacaktır. Kredi kartınızdan 1400,04TL olarak çekilden tutar faturalarınızda ara ödeme avans olarak görünen 116,67TL dir.(116,67*12(ay)=1400,04TL Kredi kartından çekilen mebla ) tarifenize ek olarak Kampanya 69,00TL ücret ödeyerek katılım sağladığınız görülmüştür. Kampanya ve tarife bilgilerine aşağıdaki linkten detaylı olarak inceleyebilirsiniz. http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/kampanyalar/tarifeler#contractTypeRadioBtn=priceplanspaym Faturalandırmada sorun olmadığı anlaşılmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Senol04 Mayıs 2013

  5 aydır sabır gösteriyorum zaten şu ''en kısa sürede'' cümlesini duymaktan midem bulanır hale geldi

 • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön