28 Ocak 2015

Vodafone 4349Teknasyon (Videospor) Yanıltması!

Telefondan hiçbir uygulamaya üye olmadığım halde haftada 14 TL üyelik aidatı adı altında Video Spor şirketi tarafından Vodafone şirketinin onayıyla 48 TL ücretim kesilmiştir. 2 defa Vodafone müşteri hizmetlerini aramama rağmen biz bir şey yapamayız 93.47 TL faturanızı ödemek zorundasınız denilmiştir.


13 yıldır aynı hattı kullanmaktayım ve 3 hattımın da iptalini gerçekleştireceğim. Vodafone gibi bir şirketin böyle davranması beni üzdü ve eğer önlem alınmazsa şikayetimi dikkate alınmazsa Vodafone üyeliğimi sonlandırıp çevremdeki herkesin hattınızı kullanmaması için elimden geleni yapacağım.

Serdar 1.310 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Serdar02 Şubat 2015

    Vodafone benim mesajımın altına böyle kısa bir bildirimde bulunması standart olağan bir şey ki hala bir muhatap bulamadım. Vodafone gibi bir şirketinin hattını kullandığı için çok pişmanım en kısa sürede iptal ettireceğim.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön