22 Ağustos 2014

Vodafone 430 Tl Fatura Gönderdi!

Normalde 49 TL gelen fatura son ay 291 TL, bu ay 430 TL gibi rekor sayılara ulaştı. Ayrıntılı faturayı incelediğimde normalde ücretsiz olması ve dakikadan düşmesi gereken konuşmalar hep ücretlendirilmiş.
Vodafone'a defalarca konuyu bildirdim; geri dönüş yapacağız dediler, ancak yapmadılar. İşi Tüketici Hakem Heyeti'ne taşıyacağım.

Mustafa 1.300 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa22 Kasım 2014

  Güncelleme: Yeni faturalar ilk sözleşmedeki gibi geliyor; ancak geçmiş 3-4 faturadaki 270 TL, 340 TL gibi gelen faturalara hiçbir işlem yapılmadı. 58 TL geliyor şu an fatura; ama geçmiş faturaları Vodafone cebe indirdi. Arayan soran yok.

 • Vodafone Temsilcisi01 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mustafa25 Ağustos 2014

  Standart cevaplar... Müşteri hizmetlerinize ulaşmak mümkün değil; hem de her aramada 50 kr. ücret alıyorsunuz. İşlemimiz çözümsüz kalıyor. İlk fırsatta hatları taşıyorum.

 • Vodafone Temsilcisi22 Ağustos 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön