25 Ocak 2014 #2256649

Vodafone 4 Gün İçin Tüm Ayın Faturasını Ödetti!

Vodafone 24 aydır taahhüdüm bulunmaktaydı,Kampanya bitti ve yeni cihaz kampanyası için benden tarife değiştirmemi istediler bende değiştirdim ama 2 senedir herkese önerdiğim Vodafone benden 4 gün için benden değiştirmemi istediği tarifenin tüm aylık ücretini aldı ve bu bana tüm işlemler boyunca söylenmedi.


Ben 24 ay boyunca gününde faturası ödeyen biriyim ve en kötü tarafı özel müşteri danışmanımız bile olmasına rağmen bir yönetici ile görüşmeniz lazım diyen müşteri danışmanı bile arıza kaydı 2 gün sonra sms ile cevaplanıyor Vodafone'un müşterilerine verdiği değeri içler acısı bir davranış olarak görüyorum.

H.kerem 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön