12 Şubat 2014 #2289866

Vodafone 4 Gün İçin 71 TL İstiyor!

Hattımı taşıdım. 10 Ocak 2014 tarihinde aktif oldu. 71.40 TL ödemesi olan Şubat Vodafone faturası geldi. Müşteri hizmetlerini aradım. Hesap kesim tarihimin her ayın 6'sı olduğunu belirttiler. 6 Ocak ile 10 Ocak arasında ki 4 gün için 71,40 TL ödemesi olan fatura çıkartmışlar. Paket kapsamında kullanımın 4 günde olsa 30 günde olsa bu parayı alacaklarını belirttiler. 4 günlük para alınmalı ya da kullanılan kadarı ödemeye yansıtılmalı. 4 gün için tüm paket parasını almak tüketiciyi yanıltmaktır. Şikayet etmek istiyorum ilgili yere yönlendirir misiniz dediğimde böyle bir yer olmadığını söyledi çağrı merkezi çalışanı. Ben o 4 günlük sürede kullandığım kadarını ödemek istiyorum.

Can 47 Okunma

Cevaplar

  • Can12 Şubat 2014

    Şikayetvar.com da yazdığım şikayet üzerine vodafone dan aradılar. Size zaten bilgi verilmiş bu böyledir dediler. Zaten böyle döneceğinizi bildiğim için BTK ya şikayet ettim dedim. Gayet nazik bir şekilde şikayet etmemin hakkım olduğunu söyledir. Teşekkür edip kapadım.

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön