20 Eylül 2013 #2022822

Vodafone 4 Gün İçin 1 Aylık Fatura Yansıttı!

Kullanmış olduğum Vodafone hattı ilk alındığında 1998'de almıştım. ve yaklaşık 10-11 yıl Vodafone'da kalmıştır ve en son faturalı olarak kullanıyorum. Geçen ay faturaya ek telefon aldım ve tarifemi değiştirdim. Red Classic 70 TL + Telefon Ücreti 30 TL = 100 TL bana bu şekilde geleceği bildirildi.


Dün mailimi kontrol ettiğimde 140.90 TL fatura şaşırdım. Meğer benim hesap kesimim. Ayın 15'inde ben 19'unda yeni tarifeye geçmişim ve o 4 günlük tarifeyi eski tarifim olan 40 TL +yeni tarifem olan 100 TL ek olarak gelmiştir.


Benim 4 günlük kullanmış olduğum konuşmayı yansıtsanız haksınız ama bu 4 gün için 1 aylık faturaya yansıması haksızlıktır. Bu hatanın düzeltmesi konusunda desteğinizi rica ediyorum.

Sinan 168 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,542284****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlenirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sinan24 Eylül 2013

    Konuyla ilgili vodafone'dan hiç bir şekilde dönüş yapılmamıştır.

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön