06 Eylül 2013 #1997071

Vodafone 4 Gb İnternet Paketimi Hala Yüklemedi!

02. 08. 2013 tarihinde memleketim olan Devrek İlçesi Beycuma Beldesine gittim. Tablet bilgisayarıma Devrek'ten kredi kartı hesap detayında ismi "Telpa -Zirve İletişim İstanbul "diye geçen bir Vodafone cep merkezinden Vodafone 3G 4 GB kotalı internet paketini 75 TL'ye aldım. Ancak, bayan satış elemanı "Vodafone sistemlerinde şu an bir arıza olduğunu 4 GB internet paketinin 02. 08. 2013 tarihinde saat 14:00 dan sonra yüklenebileceğini söyledi ve bir sorun olduğu takdirde ise, irtibat için bir telefon numarası verdi ama Vodafone müşteri hizmetlerini ve verilen numarayı defalarca aradım ama maalesef bu gün oldu hala sonuç yok. Çözüm de yok. 4 GB İnternet paketi de yok.

Ergün 73 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden ,545334****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,iade işlemlerinizin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ergün12 Eylül 2013

    Yukarıda belirtmiş olduğum şikayetime ne Vodafone, ne de Hattı satın aldığım Telpa Zirve Vodafone cep merkezi tarafından 4 GB internet paketim bu güne kadar hattıma yüklenmemiştir. Hiç kimse Vodafone cep merkezlerinden hat satın almasın. Paranız boşa gider. Çünkü sadece boş hat veriyorlar. Şikayetçi olunduğu zaman ise, sorununuz 24 saatte çözümlenecek. Ne 24 saati neredeyse 2x24 gün oldu çözüm yok Vodefone hala çözüm bulacak. Sakın sakın inanmayın. Çünkü ne cep merkezleri, ne de Müşteri hizmetleri müşteri memnuniyetinden haberleri yok. Başka bir GSM şirketinden alın ama asla Vodafone den değil. Ben 75 TL hiç kullanamadığım hat parasının üzerine bir bardak su içtim ve konuyu kapattım. Siz bilirsiniz.

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön