15 Ocak 2015
Yorum Yap
#2978650

Vodafone 4 Defa İnternet Paketi Ücreti Alınıp Hattıma Yüklenmedi!

15.01.2015 tarihinde 1 gb internet paketi tanımlamak için SMS yolu ile kayıt oluşturdum, aradan yarım saat geçti herhangi bir geri dönüş olmadığından tekrar bu işlemi yaptım aradan 1 saat geçti tekrar SMS veya herhangi bir uyarı gelmedi. Bu işlemi 4 kere tekrarladım.


Aradan 5 saat geçince faturahattıma 4 GB için 56 TL fatura yansıtıldı fakat internet paketlerim yüklenmedi. Müşteri hizmetlerini aradım bana sizin ödeyeceğiniz faturayı göremiyoruz dedi benimle konuşan bayan işi çözemedi, size arkadaşlarım geri dönüş yapacaklar dendi fakat aradan 12-13 saat geçti geri dönüş yapan yok. Vodafone haksız yere paramı aldı.

Sonay Sonay 107 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2015

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 16.01.2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi15 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler