12 Aralık 2014

Vodafone 3G ve İnternet Hız Problemi

Vodafone'da kronikleşen bu problemi çözüme kavuşturmamakta ısrarlılar sanırım. Geçen ay eşim ve ben hatlarımızı Vodafone'a taşıdık fakat çok pişmanız. Cihazlarımız iPhone 4S ve 5 3G açık iken ve full çekiyorken internet hızımız çok kötü. Defalarca müşteri hizmetlerini aradık tabi her seferinde ücret ödeyerek bağlanabiliyorsunuz bu da ayrı bir sorun. Ayarları gönderdik telefonu açıp kapayın diyorlar yine aynı yine aynı İstanbul'un her yerinde speedtest yapıyorum 0,3 Mbps ortalama değer çıkıyor. Bu soruna çözüm bulmazsanız yakında aboneniz kalmayacak haberiniz olsun.

Salih 263 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 12.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Salih16 Aralık 2014

    hep aynı klişe cevap bana hala kimse dönmedi burada göz boyamayın

  • Vodafone Temsilcisi12 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön