22 Nisan 2013 #1757352

Vodafone 3G Sorunu!

Vodafone abonesiyim.4-5 gündür 3g internet paketimi kullanarak internete giriş yapamıyorum. Wifi ile bağlandığımda sorun yaşamıyorum.ama internet paketimden bağlantı sağlayamıyorum.2 defa müşteri hizmetlerini aradım. Bana 48 saat içerisinde sorunla ilgili dönüş yapılacak dediler.48 saat geçmesine rağmen kimse aramadı.tekrar aradığımda 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacak dediler. Her telefona çıkan başka bir şey söylüyor fakat çözüm üreten yok. Telsimden zamanlarından bu yana vodafone abonesiyim sorun devam ederse numaramı taşımayı düşünüyorum.bu kadar ilgisizlik görmedim.

Derya 52 Okunma

Cevaplar

 • Derya26 Nisan 2013

  SAYIN VODAFONE YETKİLİSİ HATTIMA 10 GÜN ÖNCE 30 TL YÜKLEDİM.KARŞILIĞINDA KOMPLE PAKET SATIN ALDIM.YANİ HER YÖNE 500 DK,HER YÖNE 500 SMS VE 500 MB İNTERNET TANIMLANDI HATTIMA.BEN BU 500 MB İNTERNETİMİ NEDEN KULLANAMIYORUM? ŞU AN İTİBARİYLE HATTIMDA 480 MB İNTERNETİM MEVCUT.20 MB NASIL GİTTİ HİÇ KULLANAMADIĞIM HALDE ONU DA ANLAMIŞ DEĞİLİM.ZATEN ONU GEÇTİM 480 MB İNTERNETİMİ KULLANAMIYORKEN,BİR DAHA 100 MB İNTERNET Mİ YÜKLEYECEĞİM?ŞİKAYETİMİ DETAYLI OLARAK İNCELESEYDİNİZ EĞER NE ZAMAN,NE MİKTARDA PARA YÜKLEMİŞİM,KARŞILIĞINDA NE PAKETİ ALMIŞIM GÖRÜRDÜNÜZ.SORUNUM ÇÖZÜLENE KADAR BURDAN SESİMİ DUYURMAYA DEVAM EDECEĞİM.İYİ GÜNLER.

 • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızda tanımlı olan 100 mb internet kotanızın dolmuş olduğu bilgisini aktarmak ister,bağlantı sağlayabilmek için ek paket alınmalı yada internetin yüklenmesi için yeni dönemin beklenmesi gerektiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Derya25 Nisan 2013

  şikayetimle ilgili dönüş yaptıklarını söylüyorlar bana.Dönüşleri şu şekilde oldu.aynen aktarıyorum.mesaj attılar bana.DEĞERLİ ABONEMİZ TALEBİNİZ İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN 542NUMARALI MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYABİLİRSİNİZ.Sorunumun neticesini öğrenmek için ben arayacakmışım.YA İNTERNET PAKETİMİ İPTAL EDİP YENİDEN TANIMLANDIRIN YADA ÜCRETİNİ HATTIMA YÜKLEYİN.BU KADAR BASİT. NEDİR BU ?DEVLET MESELESİNE DÖNDÜ MÜBAREK.10 GÜNDÜR ÇÖZEMEDİNİZ.

 • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön