07 Mayıs 2013 #1783641

Vodafone 3G Kapsama Alanından Faydalanamıyorum!

Bakın size garip bir durum söyleyeyim Vodafone kullanıcısıyım ve akıllı telefon kullanıyorum. Vodafone da görüntülü konuşma yapabilmek için ınternet hizmetinin açık olması gerekiyor. yani internet olmadan görüntülü konuşma yapamıyorsunuz.


Bu durum sadece Vodafone de var. Avea da siz istemedikten sonra internete bağlanmıyor. Vodafone de internet açık olmayınca 3g kapsama alanından da faydalanmıyorsunuz. bu durumdan şikayetçiyim...

Samet 60 Okunma

Cevaplar

  • Samet07 Mayıs 2013

    benim şikayette bulunduğum konu ile firmanın yazmış olduğu konunun hiç alakası yok. ben diyorum ki ben internete bağlanmak istemiyorum ama görüntülü konuşma yapmak istiyorum diyorum. telefonum samsung galaxy s3 ve görüntülü konuşma için uygun. ankarada yaşıyorum sanırım 3g için uygun muhitteyim. benim sorunum vodafone self servise girip interneti kapattığımda görüntülü konuşmada kapanıyor. görüntülü konuşmayı açtığımda internette açılıyor. ben görüntülü konuşmayı açık bıraksam telefon facebook gibi uygulamaları backraundda açtığı için faturam kulfetli gelecek. avea şebekesinde internet paketiniz yoksa kesinlikle telefon internete bağlanmıyor yani standart data üzerinden de olsa internete bağlanmıyor. ben görüntülü aramam açık kalsın ama internetim kapatılsın istiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,3G görüntülü görüşme sağlayabilmeniz için bulunduğunuz bölgede 3G şebekesinin olması gerektiğini ve cihazınızın 3G görüntülü görüşme için uygun olması gerekmektedir.3G kapsaması ile birlikte internet bağlantılarınızı daha hızlı giriş yapmanızı olarak sağlamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön