15 Mayıs 2013 #1798420

Vodafone 3G Kapsama Alanı!

Yaklaşık olarak 3 hafta önce vodafone a geçiş yaparak vodem kampanyasından faydalanmaya başladım. Bulunduğum yerde (Muş-Malazgirt-Güzelbaba Köyü) Vodafone dan 3g hizmetini kullanabileceğim şeklinde hem müşteri temsilcisinden hem de sms le sorgulama yaparak bilgi aldım. Bunun üzerine Vodafone a geçiş yaptım. Ancak geçiş işlemi tamamlandığında öğrendim ki 3g yokmuş ! Bu yıl yatırım planı içinde de yokmuş... Falan filan. Şimdi de kampanyadan ayrılmak istediğimde bana cayma bedeli ödeyeceğimi söylüyorlar. Hadi anladık sözleşme imzaladık ta 3g yoksa yok deyin kardeşim. Vodafone ne yapmaya çalışıyorsun ?

Murat 209 Okunma

Cevaplar

  • Murat20 Mayıs 2013

    Kardeşim, 3g olmadığını bizzat bağlanamayarak görüyoruz. Biz de yok diyoruz zaten ! Sorun olmayan 3g nin var denmesi. Anlıyor musunuz ???

  • Vodafone Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Bildirmiş olduğunuz bölgede 3G kapsamasının mevcut olmadığı belirtilmiş olup, Edge ile bağlantı sağlayabileceğinizi belirtmek isteriz. Mevcutta planlanan yeni istasyon bulunmadığını, sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön