29 Ocak 2014

Vodafone 3G İnternet Aşırı Yavaşladı!

1 senedir Vodafone 3G modem kullanmaktayım. Ankara'da kullanırken bir sıkıntı çıkarmayan internetimde İstanbul'da aşırı bir yavaşlama oluşmaya başladı. Bununla ilgili forumlarına yazdığım mesajı bir sorun olmadığını yoğunluktan olabileceğini belirten cevaplar yazdılar. Bu sorunun çözülmesi için gereken süreyi değişebilir diye vermediler.

Kısacası normalde 7.2 megabit olması gereken hız 0.05 megabit belki var. Resmen işkence çektiriyorlar. İstanbul sözde Türkiye'nin en büyük şehrinde böyle bir sorun olması ve çözülmesi için net bir süre bile verilememesi büyük bir ayıp. Bir tek ben değil birçok kişi İstanbul'da bu sorundan şikayetçi. Ayıptır!

Habibcan 54 Okunma

Cevaplar

 • Habibcan01 Şubat 2014

  An itibariyle vodafone hattımı kapattırıp Turkcell e geçme kararı almış bulunmaktayım elimin altında ki 2 vodafone hattını taşımayı düşünüyorum 2 tane 3g modemi de ay sonunda doğru iptal ettireceğim. Bu mesajı okuyan varsa vodafone hat almalarını tavsiye etmiyorum ne kadar kampanya için alınsa da hiçbir konuda gerçekçi bir şekilde yardımcı olmuyorlar. 3 5 kuruş için kaliteden ödün vermeyin. İyi günler

 • Habibcan31 Ocak 2014

  Bu durum artık işkenceye dönüşmeye başladı. Neden düzeltilmiyor vodafone kapsama alanıyla 3g gücüyle onca reklam yaparken utanmıyor mu? Anlamıyorum bu kadar zor mu koskoca(!) vodafone için bu duruma çözüm bulmak? Yazık bide forumunda bana bölgede sorun yoktur diyorlar ayıptır ayıp. Evdeki vodafone hatlarının hiçbiri internete giremezken adam akıllı işkence çekerken sorun yoktur denilmesi ayıp! Siteye bile zor giriyorum şikayeti mi bildirmek için ne denebilir ki

 • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön