06 Mayıs 2013 #1779931

Vodafone 3g Hızında İnternet Kullanamıyorum!

Kullandığım pakette aylık 1 gbyte internet hakkı var ve 3g hızında kullanılabiliyor. Ay içinde 1 gbyte hakkım dolduğunda idare etmesi için haftalık 50 mblık ek paket satın aldım. Bu pakette kurallardan biri 50 mbyte bittikten sonra hızın 64 kbpse düşmesiydi ve öyle de oldu. Fakat bu bir hafta içinde 1 aylık paketim yeni döneme girdiği için yenilendi ve paket için gereken ücret hattımdan düşüldü.


Normal şartlar altında internetimin tekrar 3g hızına ulaşması gerekirken hala 64 kbps hızında internet kullanıyorum. Vodafone müşt. hizmetlerini aradığımda şu an kullandığım her byte ın 1 gb lık paketimden düştüğünü ve haftalık paketi iptal edemeyeceklerini söylediler. Yani 64 kbps için 3g parası ödüyorum

Emre 137 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, hattınıza tanımlı olan internet hakkında öncelikli kullanımın haftalık internet paketinde olduğunu belirtmek isteriz. Haftalık internet paketiniz 08.05.2013 saat 16:29 da sonlandıktan sonra paketinize ait 1 GB internet hakkı devreye girecek aynı hızda kullanım sağlayabileceksiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön