29 Ocak 2014

Vodafone 3G Data Kullanımı Raporunda Hata Var!

Aylık ortalama kullandığım 3G datanın yaklaşık %35 fazlasını tüketim olarak gösteriyorsunuz. Acilen ilgilenin. Tüketimimi gösteren aylık raporlar elimde var. Örn. ocak ayı sizde 4 gb aşmış durumda ancak benim data kullanım raporumda 3 gb civarında. Geçmiş aylarda fazla kullanım faturaları ödemek zorunda kaldım. Çözüm geliştirmezseniz ürününüze kullanmayı bırakacağım.

Ömer 66 Okunma

Cevaplar

 • Ömer07 Şubat 2014

  Vadofone tüketmesi gereken datadan %30-35 bandında fazla tüketiyor. Her ay limit aşımı ödemekten bıktım. Ortak bir noktada buluşup data kullanımını test edelim. Telefon kayıtlarını incelerseniz problemin çözümü için yapılmadığını göreceksiniz. Acilen telefonla ulaşmanızı rica ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-02-03 15:04:15 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

 • Ömer03 Şubat 2014

  Merhaba; Telefonda konuştuğumuz üzere bir kaç farklı şekilde telefonumu modem olarak kullanarak data indirme işlemini test ettim. Uygulama data indirimini doğru bir şekilde hesaplıyor. Sizden ricam ortak bir yerde buluşup data indirme işlemini test etmek.

 • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön