29 Nisan 2014

Vodafone 3G Çekmiyor

Vodafone'dan bulunduğumuz adreste 3G kontrolü yaptırdıktan sonra internet aldık. Daha sonra interneti verimli kullanamadığımız için müşteri hizmetlerini aradık. Fakat adreste 3g yok 2g olduğu için çekimde sıkıntı yaşadığımız bildirildi. Aldığımız günden bu yana kullanamadığımız için interneti şu anda başkasına vermek zorunda kaldım. Kapattırmak istiyorum fakat cayma bedeli istiyorlar benim hatam olmadığı halde cayma bedelini neden ben ödüyorum. Başkasının kullandığı internet içinde aidat ödemek istemiyorum. İlgili kişilerin konuyla ilgili çözüm bularak tarafıma geri dönüş bekliyorum.

Gülsüm 103 Okunma

Cevaplar

  • Gülsüm21 Mayıs 2014

    Sikayetimi cozumlenmedi.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 15.05.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön