07 Mayıs 2013 #1783285

Vodafone 3G Çekmiyor!

Ben 2 seneye yakındır vodafone kullanıcısıyım ve numara da değişmedim. 3g servisimi daha önce defalarca aktif hale getirdim. Mersin in Tarsus ilçesinde merkezde ikamet ediyorum. Burada 3g çekiyor dediler. Telefonumun marka ve modeli Samsung Galaxy S3. 3g aktif. Ancak ayda en çok 2 kez 3g ibaresi görebiliyorum telimde. Onda da 1 dk bile sürmüyor, gelmesiyle gitmesi bir oluyor. Onun haricinde hep ya E ya da H+ olarak görünüyor. Üstelik bugünlerde H+ göründüğünde bile neredeyse E kadar düşük hızda çekiyor.

Nevdar 1.707 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz.Bulunmuş olduğunuz bölge için gerekli araştırmaların yapılabilmesi için bulunduğunuz bölgenin açık adres bilgilerini tarafımıza iletmeniz durumunda inceleme başlatılacağının bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön