02 Eylül 2013 #1987837

Vodafone 3G Bağlantı Sorununa Çözüm Bulamadı!

Kullanmış olduğum Vodafone data hattı ile ilgili bir sürü problemim oldu ve hiçbirine Vodafone çözüm bulamadı.


1- Çanakkale'nin merkezinde ikamet etmekteyim. Bir çok noktada ve evimin hemen her noktasında 3G bağlantı sorunu yaşıyorum. Bu sorunu defalarca bildirmeme rağmen çözüm üretilemedi.
2- Kullandığım data hattı kendi kendine bir anda bozuldu. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde hattı değiştirmem ve bunun için 12 TL ödemem gerektiğini söylediler.


Sorun hattan kaynaklı oluyor cezasını ben çekiyorum. Ben bunun anlaşmada yer almadığını belirtiyorum. Adresime anlaşma metnini postalayacaklarını söylüyorlar ama 1 ayı geçmesine rağmen sözleşme gelmedi.

Ramazan 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 3G bağlantısının kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebileceği bilgisini paylaşmak isteriz. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilmektedir. 3G kapsamasının sağlanamaması durumunda süper hızlı mobil internetten yararlanılamaz; ancak cihaz/servis uygunluğu doğrultusunda EDGE/GPRS bağlantısına geçiş yapılarak mobil internet hizmetinin devamlılığı sağlanabilir. Tarafımıza daha önce iletmiş olduğunuz evrak talebinize yönelik belirtmiş oldğunuz adrese gönderimin 04.08.2013 tarihinde gerçekleştiği görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön