24 Aralık 2013

Vodafone 3G Bağlantı Sağlayamıyor!

1/12/2013 tarihinde hattımız Vodafone esnaf paketlerinden birine aktarıldı. (1000 dk 1000 sms 1 GB internet) hattın açıldığından bugüne 3G bağlantı sağlanamadı. Defalarca aramama rağmen halen bir değişiklik yapılmadı. Verilen cevaplar klasik; "sistemden hattınıza müdahale etme yetkimiz yok, konu teknik servise iletilmiş görülüyor ancak sorun henüz giderilememiştir"


Anlamadığım Vodafone sistemine müdahale yetkisi sanırım sadece başka bir operatör firması için geçerlidir. 24 gündür sorunu çözmeyen bu durum ile ilgili net bir değerlendirme yapamayan (ancak birçok şehirde en iyi çeken interneti biz sağlıyoruz diyen) uluslararası firmadan Vodafone'dan şikayetçiyim.

Murat 70 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz, detaylı kontroller için Kurumsal Müşteri Hizmetlerimizle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön