01 Nisan 2013 #1716867

Vodafone 3847'ye Gönderdiğim Abonelik Yenileme ONAY Sms'i İşleme Alınmadı!

Vodafone'da uzunca süredir "Cep Avantaj Mini Her Yöne+" paketini kullanıyorum. 08.01.2013 tarihinde Vodafone tarafından aranarak paketimin bu ay sona ereceğini devam edip etmeyeceğimi sordular. Bana bir mesaj göndereceklerini söylediler. O mesaja "ONAY" yazıp gönder paketin yenileceğini söylediler.


Bana mesaj geldi ve 08.01.2013 saat 20.12 de bu mesaja ONAY yazıp 3847'ye göndererek cevap verdim. Tekrar aradılar ve paketimin yeni fatura döneminden itibaren yenileceğini bildirdiler. Oysa şimdi paketin yenilenmediğini iddia ederek paketimi aşmam nedeniyle bana 89.20 tl fatura geldi. Onaylamama rağmen paketim neden yenilenmedi ve yüksek fatura geldi. Müşteri Tem. şikayet bildirdim bir sonuç alamadım.

Ersan 82 Okunma

Cevaplar

  • Ersan20 Nisan 2013

    Maalesef hala Vodafonedan sorunuma bir çözüm bulunamadı. Ve üstelik ben böyle bir müşteri hizmetleri görmedim. Kaç defa kendi web sitelerinden mesaj atmama rağmen bir yetkili geri dönmedi. Bana standart kalıp mesajlarla cevap veriyorlar. 02 Nisan 2013 Salı 19:28 'de gönderdiğim son mesajıma, "Değerli Müşterimiz, Göndermiş olduğunuz e-postanız, Vodafone Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmıştır.En Kısa sürede işleme alınarak,tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır." şeklinde E-Postana yanıt geldi. Aradan 18 gün geçti ne arayan var ne soran. Maşaallah müşteri hizmetleri çok hızlı çalışıyor. Onlar daha beklesinler. Ben hattımı değiştirdim bile. Bu hafta oğlum değiştiriyor. Taahhütüm biter bitmezde eşiminkini değiştiriyorum. Aklı olan bir an önce bu kadar küçük hesaplar peşinde koşan bir firmanın hattını kullanmaz.

  • Vodafone Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde, belirtmiş oduğunuz tarihte gönderim yaptığınız kısa numaranın 3847 Biotekno servisi için gerçekleştiği tespit edilmiştir. Kampanya sunumu sonrası tarafınıza gönderilen onay mesajına yanıt olarak mesaj ile cevap dönmeniz halinde kampanya katılımı sağlanmaktadır. Tarafınızdan direkt olarak mesaj yazılıp 3847 numarasına gönderildiğinde, özel servis olarak hizmet veren farklı bir firmaya mesaj gönderimi olmuştur. Bu bağlamda, kampanya katılımı gerçekleşmediğinden, mevcut tarifenize uygun ücretlenme gerçekleşmiş olup faturalandırmaya müdahale edilememektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön