03 Mart 2014

Vodafone 333 Lira Fatura Gönderdi!

Ocak ayında yurt dışına çıktım ve çıkmadan önce Vodafone müşteri hizmetlerini aradım, arama sonucu olarak bana her şey dahil pasaport servisini kullanırsam günlük sadece 10 TL fatura geleceğini ve başka herhangi bir ücretlendirme olmayacağını söylediler, karşılaşabileceğim sorunlar ve Vodafone'la daha önce yaşadığım problemler üzerine müşteri temsilcisini olayı bir kaç kez teyit ettirdim.


Yurt dışından döndüğümde 333 lira fatura geldi. Müşteri temsilcisini aradım bana şikayet kaydı oluşturduğunu ve eğer dediğim gibi tarafıma böyle bir bilgilendirme varsa para iadesi yapılacağını söyledi. 2 hafta sonra bugün Vodafone'u tekrar aradığımda böyle bir şikayet kaydı oluşturulmadığını söylediler.

Kemal 48 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi05 Mayıs 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 30.04.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Kemal03 Nisan 2014

  1 Ay geçmesine rağmen Vodafone konuyla ilgili bir geri dönüşte bulunmamış olup ben onları aradığımda ne zaman geri dönüşte bulunucaklarına dair bir tarihde vermemektedirler.

 • Kemal03 Nisan 2014

  Tam bir ay geçmesine rağmen hala konuyla ilgili tarfıma bir geri dönüşte bulunulmamıştır. Gereğini acilen rica ederim!!!!

 • Kemal07 Mart 2014

  Değerli Vodafone yetkilisi, Hala sorunuma bir çözüm geliştirilmedi. Sadece telefonla aranıp konunun üzerinde çalışıldığını ama ne zaman sonuçlanılacağına dair herhangi bir verilemeyeceği belirtildi. Vodafone'un "kurumsal" yapısı gereği, bunların bir prosedürü olacağını tahmin ediyorum ve bu sorunun çözülmesi adına sizden bir termin talep ediyorum. 542 numaralı numarayı arayıp çözüm bulamadığım içinde bu siteye başvurduğumu da belirtmek isterim. Hala mağduriyetim sonuçlanmış diil ve terminle ilgili geri dönüşlerinizi bekliyorum.

 • Vodafone Temsilcisi03 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön