01 Aralık 2014

Vodafone 3210 Sımsıcak Video Paketi Üyelik Ücreti Kesti!

Bugün herhangi bir şekilde üye olmadığım veya bağlantımın olmadığı 3210 numaralı özel servisten bir mesaj geldi. Mesajda; ' Sımsıcak paketin aktif edildi, en güzel videoları sınırsız indirmeye başlayabilirsin! Paketin vergiler dahil haftalık 14 TL iptal etmediğin sürece devam edecektir. Mh: 02129873010' ifadeleri bulunmakla birlikte aynı andan telefonumdan 14 TL çekildi.

Ben bu servisten ya da başka herhangi bir özel servisten hiçbir şekilde üyelik talebinde bulunmadım. Mağduriyetim giderilmemesi durumunda hukuki yollardan hakkımı arayacağım.

Ümran 541 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Aralık 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 02.12.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi01 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön