05 Şubat 2014 #2276429

Vodafone 3210 Servisine Ücret Kesiyor

Faturama 3210 Timwe diye bir şey geldi. 12 tl. Bu nedir? Hiçbir bilgim yok. Bu paranın iadesini telep etmekteyim. Böyle bir şey olamaz. Ben hiçbir yere üye olmadım ya da bir şeye onay vermedim. Vodafone bunu bana açıklamak ve paramı iade etmek zorundadır.

Sevtap 105 Okunma

Cevaplar

  • Sevtap06 Şubat 2014

    Bugun faturama yine 12tl yansıtılmş. Yine 3210TIMWE yazıyor.Daha ne kadar bekleyeceğim vodafone nun bana bunu açıklamsını.neden kaynaklanıyor bu ucret.Lutfen en kısa zamanda bana yardımcı olunsun

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön