13 Şubat 2014 #2291720

Vodafone 3210 Servisine Haberim Olmadan Üye Olmuşum!

3210 sımsıcak servisi ile ilgili aboneliğim başlatılmış. Oysa ki ben bu servise üye olmadım. Bir link bile olsa üyelik bilgisini okuyup onaylamam olası değildir. En büyük olasılık alakasız bir siteden telefon kimliğine ulaşmaları ve kendilerince bu hizmete kafalarına göre üye yapmış olmalarıdır.


Benim durumumda olan başka mağdurlarında olduğunu internetten okudum. Özellikle ve hatta sadece Vodafone hat sahiplerinin bu mağduriyete uğraması şans olamaz. Bu yanlışlık tarafınızdan düzeltilmez ise hakkınızda dava açacağımı beyan ederim.

Cem 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 20.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön