30 Eylül 2014

Vodafone 3210 Servisi Ücreti Kesiyor!

Temmuz ayında hattımla 3210 servisine üye olmuşum!1 aylık 60 tl'lik ücret ve 1 aylık üyeliğiniz doldu yazısı üzerine uyandım. Vodafone'u aradım. Üyeliği iptal ettiler. Bana bir firmanın numarasını verdiler. Aradım üye olmuşsunuz dediler.

1.Üyeliğim nasıl gerçekleşti.
2.Vodafone benim hizmetim değil diyor fakat faturaya yansıtıyor.
3.Vodafone yaptığı kesinti karşılığı ve varsa verdiği hizmet karşılığı faturamı istiyorum.
4.Genelde böyle hizmetler kredi kartıyla yapılır.
5.Üyeliğimi firma değilde neden Vodafone iptal ediyor.
6.Benden kesilen ücretin geri ödenmesini istiyorum.

Alper 259 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 30.09.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön