23 Ocak 2014 #2251337

Vodafone 3210 Servisi Mağdur Ediyor!

Vodafone kurumsal internet hizmeti almaktayız. Wifi modem kullanıyoruz.Aralık ve Ocak ayı faturalarımızda "İçerik Ücretleri" adı altında ek bir meblağ gördüm. Vodafone müşteri temsilcisi bu ücretin "Alev Alev Sohbet Hattı " ile ilgili olduğunu ve Vodafone'un bir şey yapamayacağını söyleyerek bahsi geçen sohbet hattının müşteri temsilcisinin telefon numarasını verdi.


Bu sohbet hattının varlığını ilk defa müşteri temsilcisinden öğrendim. Bundan Vodafone sorumlu değilmiş. Benden teyid alınmadan hangi hakla böyle bir üyelik yapılabilir ve Vodafone kurumsal bir müşterisine karşı bu durumda nasıl sorumluluk kabul etmez? Acil olarak ücretin geri ödenmesini istiyorum.

Bora 291 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "eğerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 03.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Bora29 Ocak 2014

    Birkaç yazışmanın ardından kesilen ücret ilgili sohbet hattı tarafından banka hesabıma iade edildi. Ancak şikayeti yazalı 6 gün geçmesine rağmen Vodafone'dan bir dönüş alamadım. Neler oluyor bilmiyorum ancak Vodafone kalitesini düşürmeye başladı diye düşünüyorum. Bu gibi durumlarda müşterinin muhatabı Vodafone olmalıdır. Tanımadığı başka firmalar değil. Hatlarımı daha kaliteli bir servise taşımayı ciddi ciddi düşünmeye başladım.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön