20 Ocak 2014

Vodafone 3210 Servisi Mağdur Ediyor!

Vodafone data hattıma 12 TL ücret ile 3210 diye ** bir siteye bilgim dışında olan olan bir üyeliğin faturası yansıtılmış ve detaya'da 3210 Timwe ve diye bir şey yazılmış fakat benim bu tip içerik ile ilgili hiçbir şekilde işlemim olmadı. Bilgisayara gönderilen bir virüs bile yapılmış olmalı.


Vodafone ile görüşmem sonucu özel servislerden Vodafone'un sorumlu olmadığını söylediler fakat nasıl oluyorsa internette bir kaç sorgulama yapınca tüm mağdurların Vodafone abonesi olduğu apaçık meydanda. İlk işim hattımı kapatmak ikinci işim ise yasal olarak hakkımı aramak olacak.

Egemen 86 Okunma

Cevaplar

 • Egemen29 Ocak 2014

  Benim sizden istediğim tek cevap 3210 mağdurlarının hepsi neden vodafone abonesi kullanıcılar. Bu şirket sizin kar ortağınız mı?

 • Egemen29 Ocak 2014

  Kopyala yapıştır cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 29.01.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Egemen21 Ocak 2014

  Amacım 12 TL nin peşine düşmek değil insanların gözünün içine bakarak onları aptal yerine koymamanız.

 • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön