23 Ocak 2014 #2251774

Vodafone 3210 Servisi Mağdur Ediyor!

Ben Vodafone kullanmaya başlayan yeni biri olarak birçok insanın yaşamış olduğu ve şikayetçi olduğu bir konu hakkında yani Vodafone 3210 servisi hakkında yazıyorum. Mobil internet hattımı alalı 1 ay oldu. İkinci ayında 21 Ocak itibariyle tarafıma ulaşan mesajdan anlıyorum ki hiç haberimin olmadığı sımsıcak servisine 12 TL ücretle 1 haftalık süre ile kayıt olmuşum. Ancak araştırdım ki bu konu birçok tüketiciyi bezdiren, bıktıran bir durum.


Bu konunun yetkililer tarafından en kısa sürede çözülmesi talebini buradan iletiyorum. En kısa sürede de bu konu hakkında tüketici mahkemelerine başvuracağım.

Hakan 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 03.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Hakan26 Ocak 2014

    Tüketici olarak haklı olduğum bu konunun çözülmesi gerektiğini düşünüyorum. Şu ana kadar herhangi bir şekilde geri dönüş yapılmadı.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön