30 Aralık 2013 #2200658

Vodafone 3210 Servisi Haberim Olmadan Üye Yapmış!

Vodafone'un 1998 yılından beri müşterisiyim. Geçen ay kendime süper internet alıyım dedim başvurdum taahhütlü 12 ay ilk ay normal 35 tl fatura geldi bugün güncel faturama baktım 49 tl nedir diye baktım 3210 TIMWE diye bir şey 12 tl kesilmiş.


Nete bakınca yüzlerce insanın aynı durumdan şikayetçi olduğunu gördüm. Sorgu yok onay yok Vodafone müşteri hizmetlerini aradım biz bir şey yapamayız siz kullanmışsınız tarzında kelimeler söyledi tabi ben safım, nereye girdiğimi bilmiyorum.


Vodafone'un izni olmadan böyle bir işlem yapılmaz. Hemen hattımı iptal ettirdim. Cayma bedeli önemli değil.

Fatih 124 Okunma

Cevaplar

  • Fatih07 Ocak 2014

    6/01/14 tarihinde mail atıldığı yazıyor lakin ulaşan bir mail yok gönderilmediyse tekrar gönderilmesini

  • Vodafone Temsilcisi06 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 06.01.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön