16 Eylül 2014

Vodafone 3210 Servis Ücreti Yansıttı!

1996 yılından beri Vodafone kullanıyorum. Aile fertlerimin de kullandığı başka Vodafone hatlarımda var. O günden bugüne hiç numara taşıma işlemi yapmadım ama ilk kez bu sefer numaramı başka bir operatöre taşıyacağımı bildiririm.


2014 temmuz ayı faturasında özel servisler altında 3210 (+18) diye bir özel servise üye oldunuz açıklamasıyla faturam harici 56 tl fazla ücret tahsil edilmiştir. Ben böyle bir üyelik almadım! böyle bir özel servis kullanmadım ve derhal arayıp servisi iptal ettirdim lakin bu ücreti tarafımdan otomatik ödeme ile tahsil etmiş oldular. Bu haksız tahsilatın tarafıma iade edilmesini istiyorum. Vodafone gibi dev bir firmaya hiç yakışmadı hiç.

Çisem 179 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön