29 Eylül 2014
Yorum Yap
#2720025

Vodafone 3210 Mağdur Etti

Haberim dahi olmadan 3210'dan gelen mesajda haftalık 14 tl hesabıma yansımış hiçbir onay mesajı
almadım ve hiçbir siteye giriş yapmadığım halde 56 tl toplam birikmiş faturam bulunmakta. Bununla ilgili geri ödeme talebinde bulunuyorum aksi taktirde tüm yasal işlemlere başlayacağım. Vodafone'un bu konuda ilgileneceğini düşünüyorum.

Serkan 127 Okunma

Cevaplar

 • Serkan09 Ekim 2014

  Şikayetlerimizi büyük bir titizlikle takip ettiğiniz söyleniyor 35 sayfa bununla ilgili şikayet var koskoca Vodafone böyle ne olduğu belli olmayan yerlere nasıl güvenlik önlemi alamıyor yazık değilmi bunca insana insanlar 50 TL için bir gün boyunca çalışıyorlar bu olaya bir önlem almazsanız çok müşteri kaybedeceksiniz öyle siz onayladınızda bu faturaya yansıdılarla olmaz bu işler güvenliğinizi arttırınız sayın Vodafone

 • Serkan09 Ekim 2014

  Sorunuma çözüm bulunmamış sadece cevaplanmış kim bilir benim gibi kaç kişiyi mağdur ettiniz taahhütüm bitsin ailecek vodafoneyi bırakacağız vodafone böyle ne idüğü belli olmayan insanlarla nasıl çalışıyorsunuz anlamış değilim x bir olayı nasıl kendinize fatura ettiriyorsunuz hala anlayamıyorum

 • Vodafone Temsilcisi01 Ekim 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 01.10.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi29 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler