29 Eylül 2014

Vodafone 3210 İçerik Servisi Ücreti Yansıtmış!

Bu ay faturam 42 TL fazla gelmesiyle, onayım olmadan içerik servisi adı altında erotik siteye üye olduğumu öğrenmiş oldum. Yani sizin adınıza üyelik açılıyor ve Vodafone'da müşteri onayı olmadan faturanıza bu servis üyeliklerinden gelen miktarı yansıtıyor. Sizden habersiz faturanıza onayınız olmadan ek miktar yansıtmışlar. Önceki fatura dönemine ait 3 hafta boyunca bu miktar yansıtılmış. Fark edip kapattırana kadar 2 hafta daha devam etmiş. Yani önümüzdeki fatura da 2 haftalık daha alacaklar demek oluyor. Sorun en kısa zamanda halledilmezse Vodafone'la ilgili tüm bağlantımı keseceğim.

Yusuf 289 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 01.10.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Yusuf29 Eylül 2014

    Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. ulaştım ancak şikayet yazacağımı sölediğimde beni bizzat müşteri hizmetlerinizdeki arkadaş buraya yönlendirdi. şikayet edin dedi..o yüzden yazdım..

  • Vodafone Temsilcisi29 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön