07 Mayıs 2013 #1782902

Vodafone 315 Milyon Fatura Geldi!

315 milyon liralık bir fatura gelmiş ben Vodafone firmasını anlamıyorum burada 200 300 milyonun peşine düşerse vay haline ama bütün akrabalarıma ve futbol camiasına bilgi vereceğim ve bu hattı bir daha kullanmamaları için kesin bilgi vereceğim ve saf yerine konulmayı istemiyorum bu sorun düzeltilmezse herkese söyleyeceğim kullanmasınlar Vodafone tercih etmesinler ve hattımı kapattıracağım bu mesaja en yakın zamanda cevap gelmesini bekliyorum. .

Burak 19 Okunma

Cevaplar

  • Burak07 Mayıs 2013

    bana öyle bir mesaj gelmediğini iddaa ediyorum vodafone şirketide buna itiraz ediyor bumu müşteri hizmeti koskaca firma büyük vodafone şirketi 315 tl 40 kuruş için müşterisinden mi olucak ya da çevresindeki vodafone kullanan müşterilerinin bu olayı duymasınımı isticek ben vodafone kampanyaları müşteri hizmeti tarifeleri uygun diye geçiş yaptım yanıldığımı görüyorum ve hakkımı arıcam bu olayın düzeltilmesi için heryere itiraz edicem düzelmesi için

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bilgilendirme sms'i tarafınıza gönderildiği tespit edilmekle beraber toplu süre limit aşımı nedeniyle ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiştir.Faturalandırmanıza yönelik herhangi bir sorun bulunmamaktadır.Talebiniz doğrultusunda ayrıntılı fatura gönderimi sağlanmakla birlikte, Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön