11 Nisan 2013 #1737715

Vodafone 30 TL'lik Paketime 398,20 TL Fatura Geldi!

30 TL ile 500+500 dk görüşme pakedimin süresi bitmiş. Mart dönemine ait 398,20 TL'lik faturayı görünce gözlerime inanamadım. Bu ay sürelerden ve kampanyalardan ötürü çevremdeki herkes Vodafone'dan geçiş yapmaya başladı. Mesaj gelmediği için aştığım dakikaların 500 dk' sını kabul etmiyorum. Taahhütümün bittiğine dair bildirim yapılması gerekiyordu. Bir daha asla Vodafone a dönmeyeceğim. Kimseye de tavsiye etmeyeceğim.

Elif 53 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Elif31 Temmuz 2013

  4 ay geçti hala bir dönüş alamadım paşa paşa ödettiler faturayı müşteri memnuniyeti müthiş.

 • Elif24 Nisan 2013

  Konuyla ilgili mailden başka bir cevap almadım buraya incelendiği yazılınca sorun çözülmüş olmuyor. Bugün hattımın kapatılması için başvuruda bulunacağım. Ne kadar çözdüklerini ilgilendiklerini gördük. Yıllardır Vodafone kullanmış olmam ve onca insana tavsiye etmem hataymış.

 • Elif15 Nisan 2013

  Sayın ilgili, Konuyla ilgili hala beklemedeyim. Ne kadar sürede bir sonuç alırım.

 • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön