03 Şubat 2014 #2271583

Vodafone 30 Günlük Cihaza Swap Kararı!

Vodafone'dan 11 Aralık tarihinde iPhone 5S 32 Gb Silver Cihaz aldım. Kontratlı olmak şartı ile daha sonra 9 Ocak tarihinde cihazdan elektrik çarpması şikayeti ile servisi tüm aksesuarları ile kutulu olarak gönderdim.


16 Ocak tarihi ile değişim kararı 31 Ocak tarihinde de cihazın swap olarak değiştiğini gördüm. Cihaz henüz elime ulaşmadı fakat bu şekilde swap değişimi doğru mudur. Swap sonuçta toplanmış kutusuz cihaz. Neden benim 2300 tl'den fazla bir bedel ödediğim cihaz karşılığın da bana toplama işlem görmüş cihaz ile değişim yapılıyor.


Böyle bir hak veya kanun da bu normal mi?

Kaan 633 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön