28 Ocak 2014 #2262058

Vodafone 3 Haftadır Sorunu Çözemedi!

08.01.2014 tarihinde kara gri listeden çıkma talebim 3 haftanın sonunda çözüme ulaşmamıştır! Bu süre zarfında oluşturduğum şikayet ve aciliyet kayıtları dikkate alınmayarak tarafım mağdur edilmiştir. Bu konudaki sorunumun en kısa sürede çözülmesi rica ediyorum.

Gökhan 146 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

  Teşekkür ederim.

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Gökhan07 Şubat 2014

  Sayın Yetkili merhaba, Farkında mısınız? bilmiyorum ama bir aydır aynı cevapları alıyorum sizlerden. Müşterilerimizi oyalamak yerine çözüm odaklı çalışsanız belki süreç bu kadar uzamazdı. Teşekkür ederim.

 • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön