07 Mayıs 2013 #1783692

Vodafone 3 Gündür Hatlarımız Açılmadı!

Şirket hatlarımıza ait faturalarımızı 05/05/2013 tarihinde ödememize rağmen 07/05/2013 tarihi itibari ile hatlarımızda ki kısıtlamalar kalkmamıştır. Defalarca müşteri hizmetlerini aramamıza rağmen teknik bir arıza olduğunu ve en kısa sürede hatlarımızın açılacağını söylemektedirler. Kurumsal bir abonenin böyle mağdur edilmesi Vodafone gibi bir firmaya yakışmamaktadır. Mağduriyetimizin ve zararlarımızın en kısa sürede giderilmesini talep etmekteyiz.

Necip 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,yapılan kontrollerde Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz tarafından mail adresinize bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön