11 Eylül 2013 #2005859

Vodafone 3 Gün İçin 51 TL Fatura Çıkardı!

2011 yılının Ağustos ayında cihaz taahhütü ile Vodafone adlı operatöre geçmiştim. İzmir Karşıyaka merkezde oturuyorum, 2 yıl boyunca birkaç kez müşteri hizmetlerini arayıp sinyal kalitesinde problem olduğunu belirtmeme rağmen hiçbir dönüş yapılmadığı gibi 2 yıl boyunca bu hizmeti çekmek zorunda kaldım.


Taahhütüm bittiği gibi Turkcell'e geri döndüm. Ayrıca bu hat taşıma işlemi yapacağım gün Vodafone ile görüştüğüm de mevcut paketlerimin yeni aya geçtiği için iptal edilemeyeceğini öğrendim ve 3 gün içinde hattım diğer operatöre geçti ve gelen fatura 51 TL takdir siz okuyanlara.

Ahmet 73 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet12 Eylül 2013

    Sayın Vodafone İlgilisi, Sizden bu faturanın düzeltilmesini talep etmedim zaten, öyle olsa buraya yazmaz direk sizinle irtibata geçerdim, buraya yazma sebebim müşterilerinize yaklaşımızını paylaşmak istememdi, bu Ülkemizde ki birçok firmanın müşterilerine uyguladığı bir tutum, müşteri sizin olana kadar her türlü tavizi verirsiniz, ama bağlayıcı bir sözleşme yaparsa vay haline o müşterinin. Zahmet etmişsiniz incelemek için teşekkürler.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın A**** A***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızın fatura kesim tarihinin herayın 6.günü olduğu ve taşıma işleminin yeni fatura dönemine girilmesinin ardından gerçekleşmesi sebebiyle fatura yansıdığı bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön