30 Ağustos 2014

Vodafone 3 GB Kota Hakkı Gösterip 2 GB Kullandırıyorlar

Geçen ay internet kotama 1 gb eklenmiş ve 3 gb kullanabilmiştim. Bu ay da kontrol ettiğimde hesabımda 3 gb kota olduğunu gördüm. Ben de bol bol interneti kullandım. 2 gb bittikten sonra intenetim kesildi. Müşteri hizmetlerini aradım, "bu ay otomatik olarak 3 gb kota tanımlanmış görünüyor fakat sadece 2 gb kotanız var. Ek paket almanız gerekiyor"dediler! Eğer sadece 2 gb kotam olduğunu bilseydim kullanımı mı buna göre ayarlardım, neden 3 gb kota hakkımın olduğu görülüyordu?

İbrahim 572 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 16.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön