06 Şubat 2014 #2279247

Vodafone 3 Faturaya Yakın Ücretlendirdi!

Vodafone Şanlıurfa Yeşsa bayisinden dizüstü bilgisayarımda kullanmak üzere internet aldım. 4 GB 3 aylık taahhütlü ücreti 39 TL idi. 3 ay kullandım 3. ayda faturayı ödemek üzere aynı bayiye gittim, faturamı ödedim. Bayide çalışan C. isimli şahıs; yeni kampanya çıktığını ve 8 GB internetin 1 yıl taahhütle 40 TL olduğunu söyledi. Faturaya yansıyıp yansımayacağını sordum. Öyle bir şey olmayacağını söyledi. Bende kabul ettim.


Daha sonra ilk faturam 102 TL geldi. Değişiklikten dolayı iki fatura birden ödemiş oldum. Neden böyle olduğunu sorunca şirketin değiştiğini ondan dolayı böyle olduğu cevabını aldım. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım. Fakat herhangi bir işlem yapılmadı.

Hakan 31 Okunma

Cevaplar

 • Hakan23 Mart 2014

  hiç bir işlem yapılmadı

 • Hakan11 Şubat 2014

  herhangi bir bilgi verilmedi

 • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 07.02.2014 ve 10.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön