02 Mayıs 2013 #1774997

Vodafone 3 Aylık Sözleşme Yaptığım Halde 1 Yıllık Olduğu Söylendi!

5 ay önce Vodafone numaramı taşıyarak 3 aylık sözleşme yapıldı. nisan ayı faturamı ödemek için Vodafone bayisine gittim faturamı ödedim. başka bir operatöre geçeceğimi belirttim. sözleşmemin 3 aylık olduğunu bunu sizin yaptığınızı sürenin dolduğunu anlattım. bakalım dediler hayır 1 yıllık olduğunu söylediler bana.


Müşteri hizmetlerini aradım. mağduriyetimi anlattım. bana haklı olduğumu dilekçe yazarak belirtmem gerektiğini söylediler. haklıysam ki haklıyım neden mağduriyetim giderilmiyor bir sürü işlem yapmam isteniyor. dilekçe yazarak. mağduriyetimi burdan belirtiyorum. biran önce mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. kampanyalardan yararlanıp başka operatöre geçmek istiyorum.

Bariş 128 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz Tarafımıza iletmiş olduğunuz mailinize istinaden gerekli incelemenin yapılabilmesi için adına hat açılmış olan kişiye ait kimlik fotokopisi[TC kimlik numarası yer alan], adres bilgisi belirtilmiş ve el yazısı ile yazılmış durumu anlatır dilekçenin 0212 3675000 nolu fax numarasına gönderilmesini rica ederiz. Dilekçe sonunda atılan imzanın yan yana 3 adet olması gerekmektedir. Konu ile ilgili gerekli inceleme evrakların tarafımıza ulaşması ile birlikte başlayacak olup, inceleme sonucu hakkında ilgili birim tarafından tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön