30 Ocak 2014 #2265574

Vodafone 3 Aydan Fazla Süredir Sorunu Çözemedi!

Ekim ayı gibi Şanlıurfa'da bir bayiden vodem aldım. Aldığım cihazın hızıyla, faturasıyla ve kapsama alanı ile ilgili olarak çağrı merkezini 3-4 defa aradım ve toplamda 2 saat kadar görüştük.


Konuyla ilgili yasal süre içerisinde konuyu çözümleyip, bayiyle ilgili şikayetimi değerlendirip tarafıma döneceklerini söylendi ama ilk başvuru tarihinden bu yana 3 aydan fazla oldu hala tarafıma hiç bir suretle dönüş yapılmadı.


Boşu boşuna telefonun ucunda saatlerce zaman harcadım,strese girdim. Dünya çapında dev bir şirket olduğunu söyleyen Vodafone'a yakışmayan bir tutum sergilenmiştir. Vodafone çözüm odaklı olmaktan çok, işi çözümsüzlüğe itmiştir.

Ömer 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 30.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön