29 Ocak 2014 #2265020

Vodafone 3 Adet Ödenmemiş Faturam Olduğunu Söylüyor!

Vodafone operatörüne şirket hatlarımızı taşıdık. Sonra otomatik ödeme ile faturaların ödenmesi için talimat verdik fakat faturalarımız tam 5 ay ödenmemiş. Bununla ilgili Vodafone tarafından hiçbir bilgilendirme ve kısıtlama yapılmadan 5 ay hatlarımızı kullandık. 5.ay sonunda faturalarımızı ödedik ve ihya yoluyla hatlarımızı geri almak için başvurduk. Ancak bize Vodafone tarafından hatlarımızın geri alınamayacağı ve iade edildiği söylendi. Aradan 3 ay sonra bana Vodafone'dan telefon geldi ve ödenmemiş 3 adet faturamın olduğu söyleniyor. Ben kullanmadığım hatlarını faturasını ödemem!

Hasan 55 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 17.03.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön