30 Ocak 2014 #2265475

Vodafone 2GB 3 Ay Geçerli İnternet Hediyemi Göndermedi!

15-20 gün kadar önce Vodafone'dan 31 Ocak 2014'e kadar geçiş yaparsam 19 TL'ye 500 dakika ve 3 ay geçerli 2 GB internet hediye alacağıma dair gelen mesaj üzerine bu sabah itibarı ile geçiş yaptım fakat internet hediyem gelmedi.


Müşteri hizmetlerini arayıp kayıt bıraktım ama söylemek istediğim şudur; Eğer bir işi yapamayacaksanız neden yapmaya kalkışıyorsunuz, eğer vaat ettiğiniz şeyleri yapamayacaksanız, hediyeleri veremeyecekseniz neden böyle işlere kalkışıyorsunuz? Ben hakkım olan hediyeyi almak için defalarca müşteri hizmetlerini aramak, kayıt bırakmak bu kadar uğraşmak zorunda mıyım? Benim gitmem Vodafone için büyük bir kayıp olmayacaktır ama bu yapılan büyük bir ayıptır.

Murat 219 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön