19 Şubat 2018
Yorum Yap
#10143309

Vodafone 28 TL'lik Faturamı 132 TL Olarak Gönderdiniz

Tam iki aydır sizin o tecrübesiz ve bilinçsiz bir şekilde müşteri hizmetleri olarak oraya oturttuğunuz, algısız personellerinize derdimi anlatamıyorum. 28 TL'lik faturamı 132 TL olarak gönderdiniz. Ayrıca 87 TL'si hatalı yansıtılmış diye bana ödeme zorunluluğu koyup diğer faturalarınızdan iade yapılacağını söylüyorsunuz! Bana ne kardeşim bana ne! Ben sana 132 TL ödemek zorunda değilim! Mecbur muyum! Derhal o tutarı faturamdan düşeceksiniz. 2 aydır düzeltmeyi gerçekleştiremediniz. 10 puan için dilenen personel koyacağınıza biraz bütçe ayırıp bir eğitim departmanı oluşturun ve öyle koyun o masaya. Üstüne 500 dk bana sus payı veriyorlar. Kardeşim istemiyorum! Hakkım olanı verin, hakkınız olanı alın bu ne çirkinliktir! Yeter! Üstüne bir de ben T*** hattımdan sizi arıyorum tamı tamına 300 dakikamı harcadınız! Kim verecek bunun hesabını?

Ercan Ercan 224 Okunma

Cevaplar

  • Ercan17 Mart 2018

    Yahu, tam 3 aydır beni delirttiniz. Cayma bedeli yok dediniz bana 87 lira ek ücret çıkartıp 132 lira fatura çıkarttınız. Sonra ses kayıtlarını dinlediniz haklı olduğum anlaşıldı eğitimsiz müşteri temsilciniz bana yanlış bilgi verdiği için haklısınız dediniz. Sonra tutarı silmediniz ve bana öde dediniz. Ben ödeyemem durumum yok dedim, tamam dediniz faturanın size düşen kısmını VakıfBank'tan havale yapın dediniz. Havale yaptım dekonto bize yollayın dediniz yolladım. Sonra bir tane şiveli bir temsilciniz beni aradı neden havale yaptınız dedi, hiç keyfimden dedim size canım para yollamak istedi ben de bu yolu buldum dedim. Şimdi bana bir de hat hiç kullanıma kapanmamışken hat açtırma bedeli 30 lira yansıttınız. Ya ben anlamıyorum sizin derdiniz nedir?

  • Ercan19 Şubat 2018

    Vodafone beni ara! En sonunda 132 TL olarak yansıttığınız 28 TL'lik faturanın 104 lira ekstrasını iade etmeyip hattı aramaya kapattınız gerçekten süpersiniz. 5*********2'den beni ara Vodafone!

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler