23 Eylül 2013 #2026002

Vodafone 255 TL Bilgisi Verip 349 TL Olarak Fatura Çıkardı!

Vodafone hattımı ve cihaz kampanyamı iptal ettirmek için aradığımda müşteri temsilcisine ısrarla son dönem faturam ve cihaz iptal bedelim ne kadar olacak diye, müşteri temsilcisi arkadaş 255 TL bilgisi verirken, fatura kesiliyor 349 TL. Çağrılarım dinlensin diye şikayette bulunuyorum dinleniyor 255 TL bilgisi verildiği kabul ediliyor. Buna rağmen mağduriyetim giderilmiyor.


Suçu kabul edip faturaya geçerli demek, ben bütçemi verilen bilgiye göre ayarlıyorum, sizin verdiğiniz yanlış bilgiden dolayı ben mağdur olmak zorunda değilim cihaz kampanyamı iptal ettiğim. Çağrı kayıtlarını bir dinleyin de kim haklı kim haksız karar verin. Tüketici hakem heyetinde görüşmek üzere.

Mevlüt 90 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili imzalamış olduğunuz taahütnamede kampanya çıkışı yapılması durumunda yansıyacak cayma bedeli ile ilgili detaylı bilginin mevcut olduğunu ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön