28 Mart 2013

Vodafone 25 Günde 2 Fatura Gönderdi!

1 şubat 2013 de tüm şirket hatlarımızı Vodafonenin ısrarlarından dolayı tüm şirket hatlarını Aveadan Vodafone taşıdık 2800 tl cezayı ödeyeceklerini söylediler fakat 24 günlük kullanım sürecinde Vodafoneden hiç memnun kalamadık sürekli çekme problemleri ile karşılaştık bunun neticesinde 25 şubat 2013 te hatları tekrar Avea'ya taşıdık dolayısı ile 2800 tl cezayı Vodafoneden tahsil edemedik taahhüdü bozduğumuzdan dolayı buraya kadar katlandık ama telefonlara mesaj ile 25 günlük kullanım için 22 güne 1 fatura 3 güne 1 fatura yani 2 adet fatura kesilmiş ve 3 günlük faturanın tek hatta düşen bedeli 85 tl civarı. Ben 2800 tl cezayı Vodafone çekme probleminden dolayı ödediğim yetmedi 2000 tl fatura çıktı.

Gürsel 30 Okunma

Cevaplar

  • Gürsel29 Mart 2013

    Selamlar Vodafone yetkilisi az önce telefonla dönüş yapıldı ama tüm sıkıntımı anlattığım halde ve görevli arkadaş hak verdiği halde bununla ilgili birşey yapamıyacağını söylediler. hatta şunu bile söylediler ben vodafone hat ile 1 ay içerisinde çekme sıkıntısı yüzünden 1 dakika dahi görüşme yapamasam bile faturayı ödemek zorundaymışım çok güzel bir politikanız var tebrik ederim, herkese tavsiye edeceğiz şirket olarak sizi saygılar. Bu arada bize vodafone geçmemiz için üstün çabalar sarfeden Ankara Mehter İletişimede sevgiler sunuyorum.

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön