20 Nisan 2013 #1753693

Vodafone 212 TL Cayma Bedeli İstiyor!

12/03/2013 tarihinde bankada meydana gelen bir problemden dolayı faturayı ödemediğim için ve bana hiç haber vermeden vodafone hattımı kısıtladı.Ancak acil bir arama yapmaya çalışırken bilgim oldu. Bende kızıp başka operatöre geçtim Vodafone bunu üzerine bana 212 tl lik indirim iptali adı altında bir fatura yolladı.


Söz konusu taahhüt bana telefonla yapılan bir arama sonucu yapılmış. bende doğal olarak bu telefon görüşmesinin kaydını istedim ama veremeyeceklerini söylediler çünkü telefonda sadece kampanyayı tanıttılar cezadan hiç bahsetmediler.yazılı bir metin olmadan yapılan bir taahhüt karşılığı 212 tl istiyorlar böyle bir taahhütü yapmışsam dahi detaylarını öğrenmek hakkım değil midir?

Kudret 30 Okunma

Cevaplar

  • Kudret26 Nisan 2013

    VODAFONE şirketi şikayetime konu olan ses kaydını bana hiçbir şekilde iletmemiştir. ve bu konuda kendi dediğini sürekli tekrarlamaktadır. bana hiçbir yetkilisi telefonla ulaşmamıştır.

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,505552****numaralı hattınıza üzerinde yapılan kontrollerde tarafınıza aynı konulu şikayetiniz için bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi20 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön