18 Eylül 2013 #2018497

Vodafone 21 Liramı Aldı Fakat İnternet Paketim Yok!

1 GB Limitsiz aylık internet paketi satın aldım ve 21 liram alındı fakat internete girerken lira düşümü yaşıyorum. Bunu şikayet etsem de maksimum 10 gün dediler ve 10 günü geçti ve hala internet paketim yok ve başka internet paketi de satın alamıyorum. Bana ya 21 TL geri verilsin ya da şu internet paketim çalışsın. Vodafone'un dikkatine...

Sabrican 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,534311****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde iade işleminizin sağlandığı tespit edilmiştir. odafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön